Bülten Aboneliğİ

Gizlilik İlkeleri

Sitemiz tüm bölümlerde bilgilerin korunması ve gizliliğine son derece dikkatli bir şekilde uymaktadır. Sitemiz'ın uygulamakta olduğu "BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ VE ÜYELERİN KORUNMASI İLKELERİ" şu uygulamaları kapsar:
 1. Sitemiz'a verilen bilgiler hiç bir şekilde üçüncü şahıslara verilmez.
 
 2. Bu bilgiler, üyenin isteği olmadan, Sitemiz'ın kendisi tarafından dahi kullanılmaz.
 
 3. Üyelere, çok önemli uyarılar dışında, kendileri talep etmeden, ticari olsun olmasın e-mail gönderilmez.
 
 4. Üyelere ait bilgiler hiç bir sayfada yayınlanmaz. Ancak bazı bölgelerde, üye önceden uyarılarak ve üyenin onayı alınarak bir takım bilgiler (rumuz gibi) yayınlanabilir.
 
 5. Üyelerin giriş yaparken kullandıkları isim ve şifrelerin korunması ve bu bilgilerin başkası tarafından kullanılmasını önleyici bazı önlemler alınmıştır. Ancak üyenin isteği doğrultusunda, üyelik bilgilerinin bir sonraki girişte Sitemiz sistemi tarafından otomatik olarak alınması seçeneği de uygulanabilir.
 
 6. Sitemiz, istatistik tutmak veya oluşabilecek güvenlik sorunlarını çözmekte kullanmak üzere; sayfalar arasında gezinen veya bir takım işlemler yapan kişileri saptamak amacıyla kişilerin bilgisayar isimlerini ve ip numaralarını, işlemi, tarihi kayıt etmektedir.
 
 7. Sitemiz, üyelerini, istekleri doğrultusunda otomatik olarak tanımak veya oluşabilecek güvenlik sorunlarını çözmek amacıyla kullanıcının bilgisayarındaki cookie sisteminden yararlanmaktadır. Üye, kullandığı internet tarayıcı (browser) programının ayarlar kısmında cookie kullanımını devre dışı bırakabilir. Ancak bu durumda Sitemiz'ın bazı sayfalarını görmek, ve işlem yapmak imkansız hale gelecektir.
 
 8. Üye dilediği anda, Sitemiz'a haber vermeden Üye İşlemleri sayfasını kullanarak üyelikten ayrılabilir. Üyelikten ayrılma işlemi hemen o anda otomatik olarak gerçekleşecektir. Üye'nin Sitemiz'da daha önde yaptığı bazı işlemler, veya kayıtlar, üyenin üyelikten ayrılması ile geçersiz kalmaz.
 
 9. Üye, Sitemiz'ın herhangi bir bölümünde yazdığı bilgilerin ve mesajların her türlü hukuki sorumluluğunu üstlendiğini peşinen kabul etmektedir. Bu konuda her türlü sorumluluk üyeye aittir. Yetkili merciler tarafından talep edilmesi halinde, bir mesajı veya herhangi bir yazıyı Sitemiz sayfalarında yazan / yayınlayan kişinin kimliğini belirlemeye yarayacak bilgi, Sitemiz tarafından verilecektir.

ANEMOM.COM

Son Twitler

BİZE YAZIN

0535 212 62 92

Konum Bilgilerimiz

Adres: Demirlibahçe Mah. Mamak Cad. Gönül Sokak No: 5-A MAMAK / ANKARA

+90 535 212 62 92

+90 312 803 88 14